Webképregény fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy fórum, ahol egy helyre gyűjtük a magyar webképregényes tudást.


4 posters

    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Ross
    Ross


    Hozzászólások száma : 94
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 09.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Budapest

    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból Empty Re: College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Témanyitás  Ross Pént. Okt. 14, 2011 9:04 pm

    Kicsit megindítottam mostanában a frissítéseket.
    Olvassátok?
    Hogy tetszik? Smile
    Ross
    Ross


    Hozzászólások száma : 94
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 09.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Budapest

    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból Empty Re: College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Témanyitás  Ross Kedd Május 17, 2011 5:46 pm

    Hát igen, van egy pár ezer képsor...
    Viszont tényleg hihetetlenül epikus ez az egész, és az egyik legjobb webcomic élményem. Még a felénél se tartottam, amikor belém vágott, hogy én ezt le AKAROM fordítani. Very Happy
    Adri
    Adri


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 11.
    Tartózkodási hely : Feheru varu

    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból Empty Re: College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Témanyitás  Adri Kedd Május 17, 2011 12:11 am

    Még valóban nem sok minden derült ki, de nagy állatság. Smile Jó ötlet, hogy fordítod, mert szerintem ez tipikusan olyan képregény, ami ha érdekelné is az egyszeri magyar netezőt, a hosszúsága eltántorítja attól, hogy belemélyedjen az eredetibe.
    Ronin1337
    Ronin1337


    Hozzászólások száma : 16
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : Pomáz

    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból Empty Re: College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Témanyitás  Ronin1337 Hétf. Május 09, 2011 10:54 pm

    Már most nagyon ígéretes a cucc :3.Biztosan követni fogom a továbbiakban is.
    Ross
    Ross


    Hozzászólások száma : 94
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 09.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Budapest

    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból Empty Re: College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Témanyitás  Ross Hétf. Május 09, 2011 9:19 pm

    Közben, mint észrevehettétek, elindult a blog.
    Így egy hét után valami vélemény? Smile
    Ross
    Ross


    Hozzászólások száma : 94
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 09.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Budapest

    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból Empty Re: College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Témanyitás  Ross Szer. Ápr. 13, 2011 10:53 pm

    Ohömm, iiiigen, közben megváltoztattam az oldal címét az angol betűszóról a magyarra, így most már http://elap.freeblog.hu/. Csak itt felejtettem el átírni.
    Amúgy tényleg május másodikán kezdődik majd. Smile
    avatar
    Ting


    Hozzászólások száma : 1
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.

    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból Empty Re: College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Témanyitás  Ting Szer. Ápr. 13, 2011 9:45 pm

    Tudom, hogy még nem kezdődött el a magyar fordítás, de régebben még az oldalt meg lehetett tekinteni, mostmár arra sem enged fellépni. Gondolom majd május 2.-án indul el, igazam van? Smile
    Ross
    Ross


    Hozzászólások száma : 94
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 09.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Budapest

    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból Empty College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Témanyitás  Ross Csüt. Márc. 10, 2011 1:38 am

    A CRFH az egyik legrégebb óta futó webcomic, Maritza Campos 1999 január elsején kezdte el készíteni a sorozatát, amely három egyetemista srácról szól, akik egy szerencsés (?) véletlen során egy lakásba keverednek.

    A képregény kezdetben a srácok átlagos hétköznapjait mutatta be napi jelleggel, ám a történet egyre meredekebb fordulatokat kezdett venni, kezdve a fiúk mutálódásán át a Sátán megjelenésén keresztül, egészen a felsőbb hatalmak háborújáig.
    A kezdeti könnyed és vicces rövid sztorikat idővel felváltotta a hosszabb (akár több éven át tartó!) drámai szál. A történet csavarjai szó szerint nem kímélnek se istent, se embert. Árulás, vér, halál, ebben a képregényben van minden, Maritza pedig mesteri ügyességgel mozgatja a szálakat.

    Eredeti: http://www.crfh.net/
    Magyar: http://elap.freeblog.hu/
    (A magyar változat május 2.-án indul!)


    A hozzászólást Ross összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 13, 2011 10:53 pm-kor.

    Ajánlott tartalom


    College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból Empty Re: College Roomies from Hell - Egyetemista Lakótársak A Pokolból

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 10:51 am