Webképregény fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy fórum, ahol egy helyre gyűjtük a magyar webképregényes tudást.


2 posters

    Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései

    Adri
    Adri


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 11.
    Tartózkodási hely : Feheru varu

    Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései Empty Re: Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései

    Témanyitás  Adri Kedd Május 17, 2011 7:52 pm

    Ja, azóta bőven. Nagyon bejött. Very Happy
    Csak azt fájlalom, hogy nem tudtuk meg végül a mandarinos vicc végét... Bár lehet, hogy mégis jobb ez így? Razz
    Ross
    Ross


    Hozzászólások száma : 94
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 09.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Budapest

    Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései Empty Re: Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései

    Témanyitás  Ross Kedd Május 17, 2011 5:46 pm

    Na, a végére értél már?
    Adri
    Adri


    Hozzászólások száma : 47
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 11.
    Tartózkodási hely : Feheru varu

    Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései Empty Re: Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései

    Témanyitás  Adri Pént. Ápr. 01, 2011 1:20 pm

    Kb. már a felét elolvastam, tényleg jópofa, sőt némelyiken hangosan felnevettem. Smile
    Ross
    Ross


    Hozzászólások száma : 94
    Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 09.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Budapest

    Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései Empty Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései

    Témanyitás  Ross Szomb. Márc. 19, 2011 1:21 am

    Egy olyan webképregényről számolnék be most, ami (sajnos) már véget ért, de épp ezért egy konkrét egész történetet tár az olvasók elé.

    Egy unatkozó fickó valami izgalmasat szeretne csinálni, ám ehelyett mégis inkább úgy dönt, hogy focicsapatot kreál az első 11 emberből, aki szembejön.
    Találkozik is 11 teljesen egyformán kinéző kopasz alakkal, akik Dj Mega háttértáncosai voltak, ám a Dj-knek nincsenek háttértáncosai, ezért kirúgták őket. Az életben kábé egyetlen dologhoz értenek: Ütemesen bólogatni, és azt dünnyögni: "umpa-umpa".
    Focizni nem tudnak, a labdától félnek, tehát ez a felállás tökéletes alapanyag egy olyan történethez, melyben lúzerekből király csapatot csinálnak, és a végén megnyerik a bajnokságot.
    De nem ebben a képregényben.

    Béla bá a Lőre utca négyből elvállalja a csapat edzését, akinek edzési stratégiái kimerülnek abban, hogy kurva hangosan ordít, és seggbe rúgja azt, aki szarul játszik.
    Tehát mindenkit.
    A csapat pénzügyi helyzetét tekintve jelentős javulás, ha találnak egy ötforintost az utcán, és ha senki sem licitál rá, talán még a szomszéd Peti lyukas gumilabdáját is megkaphatják.
    Ennek ellenére mégis akad egy rajongójuk: egy kissrác, aki inkább a focipályán lóg, ahelyett, hogy a zeneiskolában a hegedű szépségeivel ismerkedne.

    Az alkotó azt határozta el, hogy egy éven keresztül minden egyes nap feltölt egy képsort, amihez tartotta is magát. 2007 augusztus huszonkettedikén kezdődött, és365 képsorral később, 2008 augusztus huszadikán be is fejeződött. Közben pedig az ember halálra röhögte magát rajta.
    Én személyesen csak azt sajnálom, hogy nem sokkal a befejeződése előtt találtam rá, mert tényleg hihetetlenül jó képregény. És NEM képregénygenerátorral készült, hiába néznek ki egyszerűen az alakok.

    Mindenkinek csak ajánlani tudom!

    http://kispad.freeblog.hu/

    Ajánlott tartalom


    Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései Empty Re: Kispad, avagy a Latyak S.C. szerencsétlenkedései

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 4:18 pm